Tennskålar

Tennskålar
Tennskålar
Tennskålar
Tennskålar

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

SKÅLAR, 1 par, 1940-tal, Firma Svenskt Tenn, troligtvis Estrid Ericsson, med dekor av mässingskant, vardera längd 20 cm

En fotring med bucklor

220923

2013-12-12