H Brunberg akvarell

H Brunberg akvarell
H Brunberg akvarell
H Brunberg akvarell
H Brunberg akvarell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BRUNBERG, Håkan (Finland 1905-1978): Strandmotiv, signerad Håkan Brunberg, akvarell, 20,5x30 cm

220924

2013-12-12