Jürgen von Konow oljemålning

Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning
Jürgen von Konow oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KONOW, Jurgen von (1914-59): Sydländskt bymotiv signerad och daterad v Konow 1954, olja på duk, 60x74 cm

220930

2013-12-12