Jordi Arkö

Jordi Arkö
Jordi Arkö
Jordi Arkö
Jordi Arkö

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARKÖ, JORDI. Bengtsson, Röde Orm. I-II (Sjöfarare i Västerled. - Hemma och i Österled.) 1991. Folio. 105 signerade huvudsakligen dubbla färglitografier J. Arkö. Text och litografier lösa i omslag i välbevarade röda klotkassetter, Nyskick. 2 volymer.(ej kontrollerat)

220934

2013-12-13