Alexander Langlet

Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet
Alexander Langlet

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LANGLET, Alexander (1870-1953): Ridande karoliner i snöyra, signerad och daterad Alex. Langlet -42, olja på duk, 46x54 cm

220946

2013-12-12