Stanislaw Zolads litografi

Stanislaw Zolads litografi
Stanislaw Zolads litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ZOLADZ, Stanislaw (född 1952): Vinterbild från Pålsundet "Sandö", signerad och daterad Stanislaw Zoladz 1991, 139/250, litografi, 71x53 cm, oramad

220949

2013-12-12