Bestick silver modell gammal fransk
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BESTICK, 45 dlr, silver, modell gammal fransk, olika årsstämplar samt snarlik dekor, bestående av: 7 matskedar, 6 matgafflar, 8 bordsskedar, 12 smågafflar (längd 14,5 cm), 8 teskedar, 4 kaffeskedar, vikt ca 1565 g, 3 bordsgafflar i nysilver medföljer
Skador, delvis med monogram
220961
2013-12-13