Per Lindekrantz olja

Per Lindekrantz olja
Per Lindekrantz olja
Per Lindekrantz olja
Per Lindekrantz olja

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

LINDEKRANTZ, Per (1913-1994): "Päronkvist I", monogramsignerad P.L., olja på pannå, 74x61 cm
UTSTÄLLD: Göteborgs Konsmuseum 27/4-15/9, 1985, katnr.70

Krackeleringar

220962

2013-12-13