Klubbat för:
2 400 SEK
1 500 SEK
LINDEKRANTZ, Per (1913-1994): "Päronkvist I", monogramsignerad P.L., olja på pannå, 74x61 cm
UTSTÄLLD: Göteborgs Konsmuseum 27/4-15/9, 1985, katnr.70
Krackeleringar
220962
2013-12-13