Mårten Eskil Winge olja

Mårten Eskil Winge olja
Mårten Eskil Winge olja
Mårten Eskil Winge olja
Mårten Eskil Winge olja

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WINGE, Mårten Eskil (1825-1896): Motiv från Visby, ME Winge 1895, signerad, olja på pannå, 15x27 cm

Smärre färgbortfall

220969

2013-12-13