Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WAHLBERG, Alfred (1834-1906): Landskap, otydlig signatur, olja på duk uppfodrad på pannå, 23x32 cm
Krackeleringar
220975
2013-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här