Målning 1900-tal
2013-12-13
220977
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Båtar i hamn, signerad, olja på duk, 26x52 cm