Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
SKRIVBORD med läderklädd skiva, engelsk stil, dekor med mässingsbeslag, KARMSTOL, sk trafalgar chair, genombruten rygg med repstav, 1900-tal, höjd 78, 122x58,5 cm, nycklar finns
Slitage
220988
2013-12-13