Inga Borg akvarell

Inga Borg akvarell
Inga Borg akvarell
Inga Borg akvarell
Inga Borg akvarell

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORG, Inga (född 1925): Plupp och djuren, signerad Inga Grubbström, akvarell, 29,5x41 cm, oramad

221004

2013-12-13