Fredrik Isberg akvareller

Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ISBERG, Fredrik (1846-1909): (3 ) "Gamla magasinen vid Stadsgårdshamnen", "Kungliga Myntet -Handtverkargatan med Samuel Ovens hus", "Gamla Operan" monogramsignerad FI, akvarell, ca 10x15,5 cm vardera

221009

2013-12-13