Fredrik Isberg akvareller
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ISBERG, Fredrik (1846-1909): (3 ) "Gamla magasinen vid Stadsgårdshamnen", "Kungliga Myntet -Handtverkargatan med Samuel Ovens hus", "Gamla Operan" monogramsignerad FI, akvarell, ca 10x15,5 cm vardera
221009
2013-12-13