Fredrik Isberg akvareller

Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller
Fredrik Isberg akvareller

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ISBERG, Fredrik (1846-1909): (2) "Johannes klockstapel", Kungsgatan-Hötorget", monogramsignerade FI, akvarell, ca 10,5x16 cm vardera

221011

2013-12-13