Akvarell stockholmsmotiv

Akvarell stockholmsmotiv
Akvarell stockholmsmotiv
Akvarell stockholmsmotiv
Akvarell stockholmsmotiv

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRACKEN, David: Utsikt mot Riksdagshuset och Gustav Adolfs torg i Stockholm, akvarell, signerad David Bracken, 35x52 cm

221012

2013-12-13