Fredrik Isberg akvarell

Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell
Fredrik Isberg akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ISBERG, Fredrik (1846-1904): "Hornsgatan nr 55", monogramsignerad FI, akvarell, 10x15 cm

221036

2013-12-13