Erland Cullberg litografi

Erland Cullberg litografi
Erland Cullberg litografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CULLBERG, Erland (1931-2012): Figurkomposition, signerad E Cullberg, 47/110, färglitografi, 66x50 cm

221045

2013-12-13