Victor Vasarely färgserigrafi
2013-12-14
221057
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
VASARELY, Victor (1908-1997): "Makk-s", ur portföjen 11+1, signerad och numrerade Vasarely 200/250, 1985, färgserigrafi, rammått 82x71 cm