Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, klädd i tyg från GP&J Baker
Tyget med slitage och hål.
221063
2013-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här