Öronlappsfåtölj

Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj
Öronlappsfåtölj

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, klädd i tyg från GP&J Baker

Kuntoraportti

Tyget med slitage och hål.

221063

Päivämäärä:

2013-12-13