Öronlappsfåtölj
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-tal, klädd i tyg från GP&J Baker
Kuntoraportti
Tyget med slitage och hål.
221063
Päivämäärä:
2013-12-13