Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKARMATURER, 2 st., 1970-tal, Hans Agne Jakobsson för Markaryd, stomme i mässing, skärm i form av fransar, höjd 120 resp 108 cm
Bruksslitage
221100
2013-12-13
Gör en kostnadsfri värdering här