Takarmaturer Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKARMATURER, 2 st., 1970-tal, Hans Agne Jakobsson för Markaryd, stomme i mässing, skärm i form av fransar, höjd 120 resp 108 cm

Bruksslitage

221100

2013-12-13