Kökspall AWAB
2013-12-14
221113
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KÖKSPALL, 1960-tal, AWAB, kromad stomme, höjd 59 cm
Bruksslitage