Kökspall AWAB

Kökspall AWAB
Kökspall AWAB
Kökspall AWAB
Kökspall AWAB

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KÖKSPALL, 1960-tal, AWAB, kromad stomme, höjd 59 cm

Bruksslitage

221113

2013-12-14