Lena Cornelia Ten Bosch oljemålning

Klubbat för:

700 SEK

1 500 SEK

TEN BOSCH, Lena Cornelia (1890-1945): Blomsterstilleben, signerad Lena teh Bosch, olja på duk, 40x50 cm

Duklagningar

221114

2013-12-14