Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
WETTERSTRÖM, Alfred (1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad Alfr Wetterström 1923, olja på duk, 65x100 cm
Zustandsbeschreibung
Dukskada, lagningar, färgbortfall
221116
2013-12-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner