Alfred Wetterström oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

WETTERSTRÖM, Alfred (1900-tal): Marint motiv, signerad och daterad Alfr Wetterström 1923, olja på duk, 65x100 cm

Zustandsbeschreibung

Dukskada, lagningar, färgbortfall

221116

2013-12-14