Siri Derkert tillskriven litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DERKERT, Siri (1888-1973): Tillskriven, "Kalvarna matas", osignerad, litografi, 36x44 cm

221119

2013-12-14