Matservis
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 800 SEK
MATSERVIS, 59 dlr, "Chester", Booths silicon China, England, bestående av: 17 mattallrikar, 17 djupa tallrikar, 16 assietter, karott med slev och fat, 3 uppläggningsfat, 3 skålar
Delvis krackelerade med missfärgningar, nagg, karottlock lagat
221121
2013-12-14