Matservis

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 800 SEK

MATSERVIS, 59 dlr, "Chester", Booths silicon China, England, bestående av: 17 mattallrikar, 17 djupa tallrikar, 16 assietter, karott med slev och fat, 3 uppläggningsfat, 3 skålar

Delvis krackelerade med missfärgningar, nagg, karottlock lagat

221121

2013-12-14