Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅP, 1800-tal, kinesiserande dekor av figurscener, svartbemålat, höjd ca 114, 34x43,5 cm

Slitage, färgbortfall, sprickor, lås saknas

221122

2013-12-14