Slaglåsgevär

Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär
Slaglåsgevär

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SLAGLÅSGEVÄR, 2 st, 1800-tal

Skador, pomarbetade, delar saknas

221149

2013-12-14