6 pärmar med blandat innehåll

6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll
6 pärmar med blandat innehåll

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

6 A4-PÄRMAR, bl.a. om kyrkor, Birgitta, socialismen, mest av småtryck, program, jubileums- /invigningsprogram, urklipp, tidningsartiklar mm, 1800-1900-tal

Skador och defekter

221179

2013-12-14