Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
6 A4-PÄRMAR, bl.a. om kyrkor, Birgitta, socialismen, mest av småtryck, program, jubileums- /invigningsprogram, urklipp, tidningsartiklar mm, 1800-1900-tal
Skador och defekter
221179
2013-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här