KA Pehrson litografi

KA Pehrson litografi
KA Pehrson litografi

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): Fantasiblommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -82, färglitografi, 30/385, 46x57 cm

221211

2013-12-14