Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
OLSSON, Johannes (född 1945): Ägg, signerad Johannes O. 12/170, färglitografi, 65x65 cm
221213
2013-12-14
Gör en kostnadsfri värdering här