Johannes Olsson litografi

Johannes Olsson litografi
Johannes Olsson litografi

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLSSON, Johannes (född 1945): Ägg, signerad Johannes O. 12/170, färglitografi, 65x65 cm

221213

2013-12-14