Klubbat för:
700 SEK
1 000 SEK
KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia, signerade Max Knutsen, numrerade 58/225 resp 65/225, litografier, rammått 48x34 cm vardera
221230
2013-12-16