Max Knutsen

Max Knutsen
Max Knutsen

Klubbat för:

700 SEK

1 000 SEK

KNUTSEN, Max (samtida): (2) Kung Carl XVI Gustaf samt Drottning Silvia, signerade Max Knutsen, numrerade 58/225 resp 65/225, litografier, rammått 48x34 cm vardera

221230

2013-12-16