Max Knutsen grafik

Max Knutsen grafik
Max Knutsen grafik

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KNUTSEN, Max (samtida): 2 st, Kronprinsessan Victoria och prinsessan Madeleine, signerade Max knutsen 62/225 resp 69/225, litografier, rammått 34x48 cm vardera

221238

2013-12-16