Ulf Gripenholm färglitografi

Ulf Gripenholm färglitografi
Ulf Gripenholm färglitografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GRIPENHOLM, Ulf (född 1943): Ur "Källan", signerad Ulf Gripenholm 84, 119/210, färglitografi, 48x58 cm

221246

2013-12-16