Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, eyedazzler, ull/ull, ca 133x178 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Kanter med sllitage, färgblödning, lagningar

221270

2014-03-14