Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, eyedazzler, ca 131x237 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Mindre färgblödningar, mindre fläckar, mindre skador

221278

2014-03-14