Rotkorgar

Rotkorgar
Rotkorgar
Rotkorgar
Rotkorgar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KORGAR, 2 st, sydvästra USA, rotarbeten med geometriska mönster, diameter 31 resp 37 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Skador, fläckar

221290

2014-03-14