Matta
Valmis
2014-03-14
221291
| Korkein tarjous | 2 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
MATTA, vävd, ull/ull, ca 113x185 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling
Fläckar, lagningar