Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, 1900-talets mitt, sydvästra USA, Navajo, vävd, optiskt mönster, ca 85x142 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Smärre fläckar

221299

2014-03-14