Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, Chiefs Blanket fas 3-mönster, ca 117x120 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Lagningar, skador

221308

2014-03-14