Matta

Matta
Matta
Matta
Matta

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATTA, sydvästra USA, Navajo, vävd, ull/ull, ca 129x164 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling

Flertal mindre brännmärken, reducerad kortsida, mindre färgblödningar, mindre lagningar, fläckar efter husdjur, en sida blekt

221318

2014-03-14