Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HARPUN, Grönland, inuitarbete, trä och ben med metallspets, läderremmar, längd 204 cm
Proveniens, insamlad i mitten av 1900-talet av gruvdirektören på Ivigtût, Grönland
221325
2014-03-15
Gör en kostnadsfri värdering här