Reinhold Ljunggren fäglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUNGGREN, Reinhold (född 1920-2006): Fors Kyrka i Eskilstuna, signerad R. Ljunggren, 267/360, färglitografi, 40x31 cm

221327

2013-12-16