Grönländsk paddel

Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel
Grönländsk paddel

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PADDEL, Grönland, inuitarbete, trä och ben, längd 202 cm
Proveniens, insamlad i mitten av 1900-talet av gruvdirektören på Ivigtût, Grönland

221332

2014-03-15