Narvalstand

Narvalstand
Narvalstand
Narvalstand
Narvalstand
Narvalstand
Narvalstand
Narvalstand
Narvalstand
Narvalstand
Narvalstand

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

NARVALSTAND, längd 170 cm
Proveniens, insamlad före mitten av 1900-talet av gruvdirektören på Ivigtût, Grönland

Liten skada på spetsen

221336

2014-03-15