Sidney Pike oljemålning

Sidney Pike oljemålning
Sidney Pike oljemålning
Sidney Pike oljemålning
Sidney Pike oljemålning
Sidney Pike oljemålning
Sidney Pike oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PIKE, Sidney (England 18/1900-tal): Landsväg med boskap, signerad och daterad Sidney Pike 1902, olja på duk, 49x75 cm

Smärre färgbortfall

221386

2013-12-17