Lena Cronqvist litografi

Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi
Lena Cronqvist litografi

Klubbat för:

450 SEK

2 000 SEK

CRONQVIST, Lena (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), litografi, 73x53 cm

221410

2013-12-17