Klubbat för:
450 SEK
2 000 SEK
CRONQVIST, Lena (född 1938): Komposition ur sviten Ett drömspel (Strindberg), 1989, signerad Lena Cronqvist E. A. (den ordinarie upplagan var 170 ex.), litografi, 73x53 cm
221410
2013-12-17