Stekfat
Closed
2013-12-17
221421
| Sold for | 1 100 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, konturerat brätte, längd 29,5
nagg